Farnosť Rosina

OZNAMY na 29. misijná nedeľu

Zverejnený: 19.10.2024

Po sv. omšiach je celoslovenská zbierka na podporu misií. Za milodary PBO

Od zajtra zmena času večerných sv. omší na 17:15

fararosina777@gmail.com, tel:  0902 895899

Deň

sv. omše

Poznámky, úmysly

+člen.rod.Čerňanskej a Gažurovej

sv. Jána Pavla II., páp., spom

+ Johana, Jozef Cibových

sv. Jána Kapistránskeho, kňaza,

BP a zdravie Stanislava

+ Ľudovíta  Knapca, Matildu, Ladislava, Milana Kiššu a Pavla Okuliara

Panny Márie, spom.

Zo soboty na nedeľu sa posúva čas o 1 hod. dozadu.

30. nedeľa

8:00                10:30

8:00  Tomášov, Agnesu a Máriu

10:30 Za  farnosť

Prežívame  mesiac október, ktorý je mesiacom posvätného ruženca.  povzbudzujem dospelých i deti k spoločnej modlitbe posv. ruženca vo vlastných rodinách i v chráme.  Pri spoločnej modlitbe posv. ruženca môžeme za obvyklých podmienok získať úplné odpustky. Modlitba býva každý deň pol hodinu pred sv. omšou. Preto prosím tých, ktorí sa predmodlievajú z toho dôvodu upraviť sled modlitieb, aby poslednou bol ruženec.

Teraz vo štvrtok 24.10. po večernej sv. omši bude stretnutie členov farskej rady.

Príprava birmovancov sa začne na ďalší štvrtok 31.10. 2024 sv. omšou o 17:15

Modlitby matiek budú v pondelok a v utorok po sv. omši. Srdečne pozývame mamy, staré, krstné, birmovné, duchovné mamy modliť sa za deti a mládež.

Za upratovanie kostola aj všetkým dobrodincom, ktorí podporili kostol svojimi milodarmi PBO. PBO aj za milodar z krstu.

Prajem požehnaný týždeň